פרגולות קבועות

 

 

פרגולות קבועות

פרגולות קבועות מאלומיניום. סוככים והצללה - פרגולות קבועות מאלומיניום עשויות מאלומיניום אל חלד, צבע השלדה לפי בחירה, ההצללה נעשית ע"י סרגלי אלומיניום המסתירים את השמש אך לא מונעים את האור ואת זרימת האוויר. על גבי הסרגלים ניתן להתקין לוחות של פי.וי.סי. אטום למים למעוניינים לאטום את הפרגולה גם נגד גשם. 


מאז ומתמיד, הפרגולות כיכבו בחצרות ובמרפסות הבתים. פרגולות קבועות הן דקורטיביות ונוח לשבת תחתם עם בני המשפחה או האורחים, גם בימי שמש חמים או בימי גשם כאשר הפרגולה אטומה לגמרי. החומרים המומלצים ביותר עבור פרגולות קבועות, הם עץ ואלומיניום. יש לציין כי הבחירה היום של הרבה אנשים כאשר מדובר על פרגולות קבועות היא רק מאלומיניום, היות ופרגולה זו היא עמידה ואין צורך בתחזוקה כמו בפרגולה העשויה מעץ. מלבד ההצללה שמעניקות פרגולות קבועות העיצוב שלהן הוא מרהיב וניתן להזמין פרגולה כזאת בהזמנה אישית. ניתן לשלב פרגולה מאלומיניום עם חומרים נוספים כמו פלסטיק קשיח המעניק גם אור, כך שמי שמעוניין גם באור שיהיה חיוני לימי החורף למשל יוכל ליהנות מאור טבעי גם בימי החורף.


פרגולות קבועות בשילוב צמחיה

 ניתן לשדרג פרגולות אם מאלומיניום או אם מעץ, באמצעות צמחיה שתגדל ותטפס על פרגולות קבועות. יש כאלה שאוהבים כי הצמחים יכסו את כל הפרגולה, מה שיעניק לה מראה טבעי יותר גם אם הפרגולה עשויה מאלומיניום או ברזל מגלוון. ניתן לשלב צמחיה מטפסת שיש בה פרחים המעניקים יופי, מראה טבעי וריח נהדר. יש להכיר את האפשרויות השונות כאשר אתם מזמינים פרגולות קבועות. תוכלו למצוא הרבה מידע שיהפוך להיות מאוד יעיל ברגע שתתחילו לחשוב על הזמנת פרגולה קבועה. יש להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום על מנת שיוכלו למצוא עבורכם את הפתרון היעיל. חשוב למדוד את השטח  ובעל המקצוע יוכל להציע לכם אם הפרגולה הקבועה תהיה על עמודים או תלויה.


בטיחות הוא גורם חשוב בפרגולות קבועות

חשוב שתדעו, כ הבטיחות היא מעל לכל כאשר אתם מעוניינים להתקין פרגולה קבועה. פרגולות קבועות, חייבות לעמוד בעומס המשקל לאורך שנים. בעלי המקצוע בתחום הפרגולות, יודעים להשתמש בחומרים הנכונים בעובי הנכון, כך שאסור להתפשר על האיכות ולכן, בעלי מקצוע מיומנים , חייבים להיות בעדיפות הראשונה בתכנון, ייצור והתקנת הפרגולה.אם ראיתם פרגולות אצל שכנים או אם עברתם ליד בית שהפרגולה בחצר שלו מצאה חן בעיניכם, אל תהססו לצלם אותה באמצעות המכשיר הנייד שלכם וכך תוכלו להראות אותה ליצרן שייצר לכם פרגולה בסגנון זה.